Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/la02/5323404/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 9

Jõusaal CLUB

Jõusaal CLUB

CLUB-treeningud toimuvad väikestes rühmades (kuni 6 inimest) instruktori juhendamisel, 3 korda nädalas, kindlatel kellaaegadel. Meeste ja naiste treeningud toimuvad eraldi rühmades. Treening kestab 1h. Teenus sisaldab ka sauna kasutamist. Klubis on korralik jõusaali varustus. 

Treener koostab lähtudes inimese tervislikust seisundist ja püstitatud eesmärgist individuaalse treeningprogrammi ja toitumiskava. Professionaalne juhendamine aitab saavutada püstitatud eesmärgi.

Aitame kliente nii kaalu langetamisel, lihasmassi kasvatamisel, üldfüüsilise seisundi parandamisel kui ka haigus- ja operatsioonijärgsel taastumisel.

Oleme loonud inimestele individuaalseid omadusi arvestava ja innovaatilise treeningmetoodika. Aitame klientidel saavutada sära oma mõtetes ja kehas.

CLUB-treeninguid juhendab pikaajalise kogemusega, spordimeditsiini- ja kehakultuuriharidusega Gennadi Tšapaikin.

Hind: 100 eurot/kuus (3 x 1h treeningut nädalas)

Vajalik on eelregistreerimine.

Ei liitumistasu ega siduvat lepingut.

Tasuta parkimine maja ees.